KOPOS KOLIN a.s. (KOPOS KOLIN Plc) pašlaik ražo vairāk kā 5000 produkti. Produktu klāstā ietilpst elektroinstalācijas kārbas, kabeļkanāli, rozešu kanāli, caurules, dubultsienu aizsargcaurules (ar zīmolu KOPOFLEX® un KOPODUR®), dalītās caurules KOPOHALF® un kabeļnesošās sistēmas. Uzņēmums ražo arī videi draudzīgus produktus, piemēram halogēnus-nesaturošus un bez svina plastmasa produktus. Respektējot pieaugošo pieprasījumu pēc ēku drošības, mēs izstrādājuši sistēmu kas uztur funkcionalitāti ugunsgrēka gadījumā. Pirmais ugunsizturības tests tika veikts 2009. gadā. Kā arī uzņēmums, izmantojot specifiskas tehnoloģijas, ražo ekranējošos NEUTROSTOP blokus, kas spēj aizsargāt vidi no neitronu radiācijas.

Čehijas un visas pasaules pieaugošās tirgus prasības motivē mūs paplašināt savu biznesu uz citām valstīm.

KOPOS produkti pašlaik tiek ražoti divās vietās Kolinā un Zhitomir reģionā Ukrainā. Uzņēmums attīsta arī ārvalstu uzņēmējdarbību un nostiprina savu pozīciju citās pasaules daļās, piemēram, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Dānijā, Francijā, Beniluksā, Apvienotajā Karalistē, Zviedrijā, Norvēģijā vai Apvienotajos Arābu Emirātos.

KOPOS KOLIN a.s. nodarbina vairāk kā 400 cilvēku, un tam klāt 150 cilvēku 9 filiālēs. Mēs atzīstam to, ka uzņēmuma darbinieki ir KOPOS zīmola panākumu atslēga. Mūsu darbinieku paaudzes strādā dažādās mūsu uzņēmuma funkcionālajās jomās.


Logo KOPOS                    Logo KOPOS                    Logo KOPOS

Logo KOPOS                    Logo KOPOS                    Logo KOPOS